IMG_2426a

Vítejte ve světě bytového textilu


Bytový textil vytvoří z Vašeho bytu útulný domov. V naší prodejně naleznete množství krásných záclon, látek, kterými vyzdobíte svá okna, zastíníte je proti slunci i očím zvědavých kolemjdoucích. Firma vznikla jako malá prodejna záclon a kusového textilu mimo centrum města. Dnes obchod sídlí na náměstí Vysokého Mýta s prodejní plochou více než 100 m2. Na chodu firmy spolupracuje celá rodina již 25 let. Podstatnou činností je návrh bytových dekorací, jako jsou záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny a další. Návrhem naše činnost pouze začíná, následuje zaměření objektu, šití dekorací, montáž závěsných systémů a věšení hotových zakázek přímo u zákazníka.

Nová dimenze návrhu bytových dekorací


Představíme Vám nové trendy záclon, ložního povlečení, ručníků a osušek. Pokud je pro Vás důležitá kvalita a estetický vzhled, neváhejte k nám přijet. Na kvalitu prodávaného zboží klademe mimořádný důraz, kvalita je u nás skutečnost. V našem kamenném obchodě ve Vysokém Mýtě můžete nalézt pouze zboží vysoké kvality, české i německé výroby. Při návštěvě naší prodejny budete překvapeni šíří sortimentu a příjemnou obsluhou.

Living room 3d
Camera da letto
pure Mix Amb OKc
Lola SV 98b
11420_290_0010_2015_1b
Camera da letto
Pur_irisette_passion_0216c
Jago SV 89b

Náš tým

IMG_8459a

Světlana Dušková


Majitelka obchodu

IMG_8474a

Tomáš Dušek


Majitel obchodu

IMG_8491a

Marcela Pajorová


Prodejní asistentka

„Při návštěvě naší prodejny, kde najdete zboží české a německé výroby, budete překvapeni šíří sortimentu a individuálním přístupem. Pomůžeme Vám splnit Vaše přání a sny.“

Camera da letto
modern interior
Living room 3d

Dobrý den,

když jsem si zakázku v pátek přivezla domů nemohla jsem odolat mé zvědavosti a nadšení a vše jsme o víkendu s mužem pověsili ještě před výmalbou . . . na zkoušku =)

Radost a úžas na sebe nenechaly dlouho čekat. Je to opravdu nádhera a jsme velice spokojení.

Budu vás vychvalovat kudy půjdu.

Po vymalování to ještě jednou nafotím a pošlu.

Mockrát Vám děkuji za ochotu, budu se k Vám ráda vracet. V nejbližší době budou na pořadu záclony na rohové okno. Už teď se na ně těším.

Přeji hezkou neděli.

S pozdravem

Zuzana Čermáková, Ústí nad Orlicí

css.php