Vítejte ve světě bytového textilu


Bytový textil vytvoří z Vašeho bytu útulný domov. V naší prodejně naleznete množství krásných záclon, látek, kterými vyzdobíte svá okna, zastíníte je proti slunci i očím zvědavých kolemjdoucích. Firma vznikla jako malá prodejna záclon a kusového textilu mimo centrum města. Dnes obchod sídlí na náměstí Vysokého Mýta s prodejní plochou více než 100 m2. Na chodu firmy spolupracuje celá rodina již 25 let. Podstatnou činností je návrh bytových dekorací, jako jsou záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny a další. Návrhem naše činnost pouze začíná, následuje zaměření objektu, šití dekorací, montáž závěsných systémů a věšení hotových zakázek přímo u zákazníka.

Diese wird noch verschlechtert durch das ebenfalls im tabakrauch enthaltene kohlenstoffmonooxid, dessen blog bindung an hämoglobin den sauerstofftransport im blut hemmt, sodass eine sauerstoffunterversorgung der organe vorliegt

Nová dimenze návrhu bytových dekorací


Představíme Vám nové trendy záclon, ložního povlečení, ručníků a osušek. Pokud je pro Vás důležitá kvalita a estetický vzhled, neváhejte k nám přijet. Na kvalitu prodávaného zboží klademe mimořádný důraz, kvalita je u nás skutečnost. V našem kamenném obchodě ve Vysokém Mýtě můžete nalézt pouze zboží vysoké kvality, české i německé výroby. Při návštěvě naší prodejny budete překvapeni šíří sortimentu a příjemnou obsluhou.

Náš tým

Světlana Dušková


Majitelka obchodu

Tomáš Dušek


Majitel obchodu

Marcela Pajorová


Prodejní asistentka

„Při návštěvě naší prodejny, kde najdete zboží české a německé výroby, budete překvapeni šíří sortimentu a individuálním přístupem. Pomůžeme Vám splnit Vaše přání a sny.“

Dobrý den,

když jsem si zakázku v pátek přivezla domů nemohla jsem odolat mé zvědavosti a nadšení a vše jsme o víkendu s mužem pověsili ještě před výmalbou . . . na zkoušku =)

Radost a úžas na sebe nenechaly dlouho čekat. Je to opravdu nádhera a jsme velice spokojení.

Budu vás vychvalovat kudy půjdu.

Po vymalování to ještě jednou nafotím a pošlu.

Mockrát Vám děkuji za ochotu, budu se k Vám ráda vracet. V nejbližší době budou na pořadu záclony na rohové okno. Už teď se na ně těším.

Přeji hezkou neděli.

S pozdravem

Zuzana Čermáková, Ústí nad Orlicí

css.php