Jak vybrat správnou přikrývku?

Tradice + kvalita = přikrývka a polštář Every-Czech

Po častých dotazech našich zákazníků „Kterou deku si vlastně koupit, když nám připadají všechny stejné?“ jsme pro Vás napsali tento příspěvek, který by Vám měl usnadnit výběr dek a polštářů. Po dlouholetých kladných zkušenostech prodáváme deky a poštáře tradiční české firmy Every-Czech, která vyrábí prvotřídní ložní produkty. První otázka, kterou si musíte položit, zní takto:

Potřebujete teplou zimní deku?

Zvolte přikrývky s vysokou hřejivostí. Výrobce doporučuje na prvním místě řadu Dreamfill, kde jsou výrobky plněny značkovým trojrozměrným vláknem Fillwell ® Dreamfill s malou hmotností a prvotřídní hřejivostí. U nás v prodejně se dlouhé roky prodává řada Milenium Duo, pro kterou je typická vzduchová mezera, kterou tvoří dvě prošité deky sešité k sobě. Díky tomu nejsou na dece tepelné mosty a úniky tepla v místě proševu.

Jediná přikrývka, která splňuje požadavky, tzn. vysokou hřejivost a možnost prát na 90 °C,  je prvotřídní řada Klinmam Purre.

 

V noci se hodně potíte a je Vám teplo?

Vybírejte si deky středně hřejivé, jako je řada Outlast, Modall a Clinic, u kterých je řešen odvod potu a tím je zajištěno suché a hygienické klima v lůžku.

Dalším bodem výběru je cena a ta záleží už pouze na Vaší peněžence, která cenová hladina je pro Vás optimální. Doufáme, že jsme Vám pomohli s výběrem dek a polštářů firmy Klinmam a po nákupu v naší kamenné prodejně i e-shopu budete spokojeni. Pokud si nejste přesto jisti správným výběrem, volejte na telefonní číslo 605 290 899, rádi se Vám budeme věnovat.

Přejeme Vám krásné sny v lůžkovinách firmy Klinmam.

Napsala pro Vás Světlana Dušková Vysoké Mýto – Dekoratér.cz