Jak vybrat správnou přikrývku?

Tradice + kvalita = přikrývka a polštář Every-Czech

Po častých dotazech našich zákazníků „Kterou deku si vlastně koupit, když nám připadají všechny stejné?“ jsme pro Vás napsali tento příspěvek, který by Vám měl usnadnit výběr dek a polštářů. Po dlouholetých kladných zkušenostech prodáváme deky a poštáře tradiční české firmy Every-Czech, která vyrábí prvotřídní ložní produkty. První otázka, kterou si musíte položit, zní takto:

Máte alergii na roztoče?

Pokud ano, potřebujete přikrývku nebo polštář, který můžete vyvařit na 95 °C. Tomuto výběru odpovídá přikrývka Klinmam Purre, kterou lze vypřikrývka_DREAMFILL_cvařit a je vysoce hřejivá. Dále přikrývka Klinmam Czech, která je středně hřejivá (tzv. celoroční), vyznačuje se vysokou odolností a je vhodná pro časté praní. Třetí řada, která odpovídá zvolenému kritériu „vyvařování“, je Klinmam Family. Tento program je určen pro běžnou frekvenci praní, kdy deku pereme jednou až dvakrát ročně a přikrývka je vyrobena z měkčí a přiléhavější bavlny, než je tomu u řady Czech.

Potřebujete teplou zimní deku?

Zvolte přikrývky s vysokou hřejivostí. Výrobce doporučuje na prvním místě řadu Dreamfill, kde jsou výrobky plněny značkovým trojrozměrným vláknem Fillwell ® Dreamfill s malou hmotností a prvotřídní hřejivostí. U nás v prodejně se dlouhé roky prodává řada Milenium Duo, pro kterou je typická vzduchová mezera, kterou tvoří dvě prošité deky sešité k sobě. Díky tomu nejsou na dece tepelné mosty a úniky tepla v místě proševu.

Jediná přikrývka, která splňuje požadavky, tzn. vysokou hřejivost a možnost prát na 90 °C,  je prvotřídní řada Klinmam Purre.

V noci se hodně potíte a je Vám teplo?polštář_FAMILY_c

Vybírejte si deky středně hřejivé, jako je řada Outlast, Modall a Clinic, u kterých je řešen odvod potu a tím je zajištěno suché a hygienické klima v lůžku.

Dalším bodem výběru je cena a ta záleží už pouze na Vaší peněžence, která cenová hladina je pro Vás optimální. Doufáme, že jsme Vám pomohli s výběrem dek a polštářů firmy Klinmam a po nákupu v naší kamenné prodejně i e-shopu budete spokojeni. Pokud si nejste přesto jisti správným výběrem, volejte na telefonní číslo 605 290 899, rádi se Vám budeme věnovat.

Přejeme Vám krásné sny v lůžkovinách firmy Klinmam.

Napsala pro Vás Světlana Dušková Vysoké Mýto – Dekoratér.cz

Tone how resume services online will you buy custom term paper convey your feelings and your position.
Share this postcss.php