In fiction, a given character may necessarily shift among several, if not all, degrees in a given story, and the character`s fidelity to the appropriate register in each situation will in part determine the writer`s do my essay success

Kompletní realizace


„Vše na přání zákazníka“

Kompletní šití záclon a závěsů na míru krok po kroku

Od návrhu, zaměření, ušití až po montáž a pověšení dekorací

Výběr materiálu

Při návštěvě prodejny si můžete vybrat z mnoha variant řešení dekorací pro Vaše okna. Vybíráte závěsné systémy, styl a barvy záclon či závěsů, římských rolet, japonských panelů. Nasloucháme Vašim představám a požadavkům a nabízíme ta nejvhodnější řešení pro Váš interiér.

Zaměření

Pokud si nejste jisti správností svého zaměření, po předběžném výběru následuje zaměření přímo u zákazníků. Přivezeme vybrané vzorky záclon i dekoračních látek a máte jistotu, že dekorace budou mít správnou míru a jsou vhodné do Vašeho interiéru.

Montáž a šití

Závěsné systémy si můžete objednat včetně montáže, kterou Vám odborně provede majitel firmy. Po schválení rozpočtu se zakázka připravuje do šicí dílny. Dekorace šijeme na profi šicím stroji a švadlena pro nás šije již 15 let. Po ušití následuje řasení, žehlení a vyúčtování.

Vyzvednutí

Zakázka je kompletně nachystána a Vám zbývá si ji jen pověsit. Seznámíme Vás s údržbou dekorací a způsobem zavěšení, při správném používání Vám dekroace vydrží mnoho let. Na přání Vám dekorace dovezeme i pověsíme. A Vy se můžete těšit z nádherných dekorací.

Naši práci děláme tak, abychom se za ni nemuseli stydět


Přijďte se sami přesvědčit

Závěsné systémy včetně montáže u Vás


Záclonové a závěsové soupravy tyčí z ušlechtilých kovových materiálů s dekorativními koncovkami nabízíme v různých odstínech, v kulatých i hranatých profilech. Mohou být vybaveny kovovými kroužky, nebo drážkami s jezdci.

Záclonové kolejničky mohou být v bílé a stříbrné barvě. Jedná se o ALU profily různých typů podle zaměření. Kolejničky s provázkovým ovládáním poskytují dokonalý komfort při zatahování, všechny mohou být vybaveny ALU krycím čelem. Vhodné pro široká okna.

Techniky římské rolety Vám zaručí ojedinělý efekt dekorace i každodenní zatahování směrem vzhůru ke stropu řetízkovým mechanismem. Také může být vybavena ALU krycím čelem. Montáž doporučujeme do stropu.

Japonské stěny umožňují široké využití. Jednotlivé panely, které pro dekoraci používáme, mohou být poloprůhledné, nebo zatemňovací. Větší počet drážek panelů zaručuje, že se mohou rozvírat, nebo zatahovat jednostranně, nebo oponovitě. Mohou být vybaveny provázkovým ovládáním.

css.php