Proč miluji povlečení Irisette?

Musím se přiznat, že je pro mě hodně těžké odolávat všem krásným látkám, záclonám, ručníkům, které přijdou a které prodáváme u nás v obchodě. Ale úplně nejvíc miluji povlečení.
Před třemi lety začal rituál, který se opakuje dvakrát ročně a to se moc těším. Vždy v lednu  a v červenci přijede paní Siwková (obchodní zástupce německé firmy Irisette).
 Těším se, až paní Siwková položí kufr na pult, otevře ho a začne vytahovat nové vzorky povlečení, třeba zrovna pro tento podzim a zimu. Teším se a nedočkavě nakukuji do kufru, těším se na další a další nádherné kousky. Je vybráno a teď se těším, až povlečení přijde (někdy musíme čekat i půl roku). Pošťák doveze první várku balíků, nedočkavě rozřezáváme krabice (těším se), někdy už jsme zapomněli, co jsme vlastně objednali a konečně tu krásu máme v obchodě. Těším se a rychle vybalujeme. Jaké bude? Bude se líbit? Opatrně každý vzor povlečení rozbalíme a doslova se s ním mazlím, je tak příjemné, hladké, musíte to také vyzkoušet.
Těším se a vymýšlím, jak povlečení naaranžujeme do výloh, jakou k němu vybereme záclonu, deku. Všechno musí ladit. Teším se, že se slečny, dámy i babičky zastavují u našich výloh a vybírají dárky pro své milé. Povlečení Irisette je návykové, koupíte si jedno a musíte mít další. Přijďte se i Vy k nám potěšit povlečením Irisette. Můžete mít luxusní mako-satén v barevných elegantních odstínech podzimu, nebo teplý hustý flanel, který svými vzory i materiálem prostě patří do zimní ložnice.
Těšíme se . . .

Světlana Dušková